-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини автомобільні
Тендер Prozorro UA-2025-09-07-000202-a
Критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна. До ціни не включається податок на додану вартість (ПДВ) - ПОСТАНОВА КМУ від 2 березня 2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”.
Торги не відбулися
613 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f48a26bf59844e40b7993fe100c2826d
Внутрішній номер закупівлі:
26352571
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-07-000202-a
Замовник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференчук Ірина Анатоліївна +380486365185 centr3zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
613 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.09.2025 15:19 - 14.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2025 15:19 - 17.09.2025 10:00
Аукціон:
з 18.09.2025 14:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴613 000.00 Шини автомобільні