-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шини автомобільні
Оголошено тендер
613 000.00
UAH
Номер:
44b333af53254f6cb84f57dc09bef667
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-07-000212-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
613 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини автомобільні
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.09.2025 14:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
додаткове фінансування для забезпечення потреб Центру
-
Дата публікації:
07.09.2025 15:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Шини автомобільні 195/65 R15 (зимові)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 195/65 R15 (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 205/70 R15С (літні)
Кількість
6 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 405/70 R20 (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 440/80 R28 (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 215/65 R16 (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 215/65 R16С (з камерою/зимові)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 225/75 R16C (літні)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 235/65 R16C (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 235/65 R16C (всесезонна)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 31/15,5 R15 124 B PR12 (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 205/65 R16C (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 225/70 R17C (зимові)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 205 R16C 110/108 (зимові)
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 7.50 R16 114/112 (M+S) (всезезон)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 265/65 R17 (літні)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Шини автомобільні 265/65 R17 (зимові)
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума613 000.00 UAH