Керуючись Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 про затвердження “Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”, враховуючи Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом 3 Спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.12.2020 р. № 462, та Законом України «Про публічні закупівлі», з метою організації закупівлі, для забезпечення нагальних потреб та виконання дій за призначенням 3 Спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у 2023 році, відповідно фінансування
Торги не відбулися
1 700 000.00UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Причина скасування:Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:Керуючись Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), враховуючи Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом 3 Спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 14.12.2020р. № 462, та Постанову КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 про затвердження “Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі — Особливості),
У зв'язку із скороченням обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів відповідно Довідки про зміни до річного розпису бюджету (кошторису) №6368 від 29.09.2023
ВИРІШИЛА:
1. Відповідно до підпункту 3 пункту 50 Особливостей “Замовник відміняє відкриті торги у разі: скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг», відмінити відкриті торги з особливостями за предметом закупівлі Шини на легкові та вантажні автомобілі, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2023-09-21-012855-a.
Період оскарження:02.10.2023 09:51 - 13.10.2023 00:00
Пов'язаний елемент:Закупівля
Дата опублікування:02.10.2023 09:51
Дата виконання:13.10.2023 00:00
Статус:
Виконано
протокол
p7s
sign.p7s
Протокол відміни закупівлі/лоту або визнання таким, що не відбувся
Лот №1₴1 700 000.00Шини на легкові та вантажні автомобілі