• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шини на легкові та вантажні автомобілі

Керуючись Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 про затвердження “Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, враховуючи Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом 3 Спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій, та Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), з метою забезпечення нагальних потреб, відповідно бюджетного фінансування. До ціни не включається податок на додану вартість (ПДВ) - ПОСТАНОВА КМУ від 2 березня 2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”.

Завершена

1 246 700.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 233.50 UAH
Номер: c25a5d6dc4714a6dacc3d0f891765b94
Внутрішній номер закупівлі: 19759183
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-23-014236-a   
Замовник: 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Ференчук Ірина Анатоліївна +380486365185 centr3zakupki@ukr.net https://3scshr.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 246 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.11.2023 17:01 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2023 17:01 - 01.12.2023 10:00
Період кваліфікації: 01.12.2023 10:02 - 05.12.2023 16:49
Період завантаження договору: 11.12.2023 00:00 - 21.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 246 700.00 Шини на легкові та вантажні автомобілі