-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини автомобільні
Тендер Prozorro UA-2025-10-08-014408-a
Критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна. До ціни не включається податок на додану вартість (ПДВ) - ПОСТАНОВА КМУ від 2 березня 2022 р. № 178 “Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану”.
Завершена
723 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
04dee96583d5419a8b4359be445b38bb
Внутрішній номер закупівлі:
26688458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-08-014408-a
Замовник:
3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33113264
-
Адреса:
66410, Україна, Одеська область, село Жеребкове, вул.Арсенальна,128
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ференчук Ірина Анатоліївна +380486365185 centr3zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
723 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.10.2025 17:22 - 13.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2025 17:22 - 16.10.2025 10:00
Аукціон:
17.10.2025 11:13 - 17.10.2025 11:36
Період кваліфікації:
17.10.2025 11:36 - 23.10.2025 11:39
Період завантаження договору:
29.10.2025 00:00 - 08.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴723 400.00 Шини автомобільні