• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шини автомобільні

Оголошено тендер

723 400.00 UAH
Номер: 9512e543a8f34b78947404ad30e6cccc
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-08-017496-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: 3 Спеціальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 723 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шини автомобільні
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.10.2025 17:11

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Шини автомобільні 195/65 R15 (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 195/65 R15 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 205/70 R15С (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 205/70 R15С (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 2 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 405/70 R20 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 440/80 R28 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 215/65 R16 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 225/75 R16С ( з камерою)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 5 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 225/75 R16C (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 12 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 235/65 R16C (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 235/65 R16C (всесезонні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 31/15,5 R15 124 B PR12
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 205/65 R16C (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 225/70 R17C (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 205/75 R16C (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 20 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 7.50 R16 114/112 (M+S)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 10 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 265/65 R17 (літні)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини автомобільні 265/65 R17 (зимові)
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штука
Період постачання до 20.11.2025
Шини екскаватора R 20.00-20W-16А
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 6 штука
Період постачання до 20.11.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума723 400.00 UAH