-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Одноразовий циркулярний зшивально-різальний апарат (НК 024:2023: 59875) (33169000-2) ДК 02...×-
Одноразовий циркулярний зшивально-різальний апарат (НК 024:2023: 59875) (33169000-2) ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-08-07-009247-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027436
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №20 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5); Лезо для скал...×-
Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №20 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5); Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №21 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5); Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №10 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5); Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №11 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5); Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №12 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5); Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №15 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5); Лезо для скальпеля, стерильне, розмір №18 (НК 024:2023: 37445) (33162200-5) ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-07-29-001107-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29936329
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Степлер хірургічний шкірний, Розмір скрепки(дужки) 5.7 мм х 3.9 мм, одноразовий, стерильни...×-
Степлер хірургічний шкірний, Розмір скрепки(дужки) 5.7 мм х 3.9 мм, одноразовий, стерильний (НК 031:2024: НО2010101 - Шкірні степлери, одноразові) (33162000-3) Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-07-24-007311-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29906138
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування...×-
Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-07-07-004340-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29747423
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування...×-
Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-06-05-006002-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29450802
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Змінні касети зі титанових скобами до ендоскоп. зшивача:шов 60мм,титанових скоб 90 шт, фіо...×-
Змінні касети зі титанових скобами до ендоскоп. зшивача:шов 60мм,титанових скоб 90 шт, фіолетового кольору, сумісність з TCNP,ступінчаста висота 6 рядів,Ніж в касеті,МРТ-сумісн.,Ручка механічна,Висота скоб (3/3,5/4)мм,закритої скоби (1,2/1,4/1,6)мм (НК 024:2023: 35615) (33169000-2) ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-05-18-011732-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29257869
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кліпси для лапароскопії: універсальні, матеріал виготовлення: титан (титановий сплав), роз...×-
Кліпси для лапароскопії: універсальні, матеріал виготовлення: титан (титановий сплав), розмір кліпси: середньо-великі, довжина відкритої частини: 5.5 мм, довжина закритої частини: 8.7 мм, кількість кліпс: 6 шт, МРТ/КТ-сумісність (НК 024:2023: 56711) (33169000-2) ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2026-05-06-013442-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29140360
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кліпси для лапароскопії (НК 024:2023: 56711) (33169000-2) ДК 021:2015 33160000-9 Устаткува...×-
Кліпси для лапароскопії (НК 024:2023: 56711) (33169000-2) ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-12-05-000885-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27412496
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Змінні касети зі скобами до ендоскопічного зшиваючо- ріжучого апарату (код НК 024:2023: 35...×-
Змінні касети зі скобами до ендоскопічного зшиваючо- ріжучого апарату (код НК 024:2023: 35615) (33169000-2) ДК 021:2015: 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-12-02-005811-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27351575
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кліпси для лапароскопії (НК 024:2023: 56711) (33169000-2) ДК 021:2015 33160000-9 Устаткува...×-
Кліпси для лапароскопії (НК 024:2023: 56711) (33169000-2) ДК 021:2015 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-12-02-003873-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27349625
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аспіратор-іригатор (НК 024:2023: 36998) (33164000-7) Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткува...×-
Аспіратор-іригатор (НК 024:2023: 36998) (33164000-7) Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-11-07-013506-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27047298
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ СВЯТОГО МАРТИНА" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стерильний сфінктеротом(частково ізольований), 25 мм (НК 024:2023-61875) (33162000-3); Сте...×-
Стерильний сфінктеротом(частково ізольований), 25 мм (НК 024:2023-61875) (33162000-3); Стерильний сфінктеротом(неізольований), 20 мм (НК 024:2023-61875) (33162000-3); Не судинний стерильний гідрофільний провідник 0.025 (НК 024:2023-46691) (33162000-3); Не судинний стерильний гідрофільний провідник 0.035 (НК 024:2023-46691) (33162000-3); Стерильний біліарний балонний катетер для видалення каменя SRB-T-9/12/15-20 (НК 024:2023-45712) (33162000-3); Стерильний біліарний балонний катетер для видалення каменя SRB-T-12/15/18-20 (НК 024:2023-45712) (33162000-3); Корзина для видалення каменів, діаметр 25мм, SEB111//2570200-P (НК 024:2023-44396) (33162000-3); Корзина для видалення каменів, діаметр 30 мм, SEB111//3070200-P (НК 024:2023-44396) (33162000-3); Одноразовий балонний катетер для дилятації з поступовим розширенням 26-30-34 мм (НК 024:2023-45712) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/5cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/12cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/7cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/10cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Набір для лігування ,MBLS-6F (НК 024:2023-46680) (33162000-3); Петля КліаГрасп (ClearGrasp)/ ротаційна/24мм (НК 024:2023-17785) (33162000-3); Петля КліаГрасп (ClearGrasp)/ ротаційна/30мм (НК 024:2023-17785) (33162000-3); Дистальний ковпачок КліаКеп FM-EC0003/11.35мм (НК 024:2023-58841) (33162000-3); Захоплюючі щипці, типу Щурячий зуб (НК 024:2023-38711) (33162000-3); Захоплюючі щипці, типу Гріфін (НК 024:2023-38711) (33162000-3); Кошик для видалення (Сачок для видалення сторонніх тіл), 30мм*230см NT-E-3/23-P (НК 024:2023-44396) (33162000-3); Одноразова ін’єкційна голка (НК 024:2023-59230) (33162000-3) ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-11-07-004958-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27038785
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вакуумна пологова система (НК 024:2023: 37792 ) (33162000-3) ДК 021:2015: 33160000-9 — Уст...×-
Вакуумна пологова система (НК 024:2023: 37792 ) (33162000-3) ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-11-04-005462-a
- Дата створення : 04.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26988070
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стерильний сфінктеротом(частково ізольований), 25 мм (НК 024:2023-61875) (33162000-3); Сте...×-
Стерильний сфінктеротом(частково ізольований), 25 мм (НК 024:2023-61875) (33162000-3); Стерильний сфінктеротом(неізольований), 20 мм (НК 024:2023-61875) (33162000-3); Не судинний стерильний гідрофільний провідник 0.025 (НК 024:2023-46691) (33162000-3); Не судинний стерильний гідрофільний провідник 0.035 (НК 024:2023-46691) (33162000-3); Стерильний біліарний балонний катетер для видалення каменя SRB-T-9/12/15-20 (НК 024:2023-45712) (33162000-3); Стерильний біліарний балонний катетер для видалення каменя SRB-T-12/15/18-20 (НК 024:2023-45712) (33162000-3); Корзина для видалення каменів, діаметр 25мм, SEB111//2570200-P (НК 024:2023-44396) (33162000-3); Корзина для видалення каменів, діаметр 30 мм, SEB111//3070200-P (НК 024:2023-44396) (33162000-3); Одноразовий балонний катетер для дилятації з поступовим розширенням 26-30-34 мм (НК 024:2023-45712) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/5cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/12cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/7cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Біліарний дренажний катетер з системою доставки 10Fr/10cm BPDS-31114-0709 (НК 024:2023-10696) (33162000-3); Набір для лігування ,MBLS-6F (НК 024:2023-46680) (33162000-3); Петля КліаГрасп (ClearGrasp)/ ротаційна/24мм (НК 024:2023-17785) (33162000-3); Петля КліаГрасп (ClearGrasp)/ ротаційна/30мм (НК 024:2023-17785) (33162000-3); Дистальний ковпачок КліаКеп FM-EC0003/11.35мм (НК 024:2023-58841) (33162000-3); Захоплюючі щипці, типу Щурячий зуб (НК 024:2023-38711) (33162000-3); Захоплюючі щипці, типу Гріфін (НК 024:2023-38711) (33162000-3); Кошик для видалення (Сачок для видалення сторонніх тіл), 30мм*230см NT-E-3/23-P (НК 024:2023-44396) (33162000-3); Одноразова ін’єкційна голка (НК 024:2023-59230) (33162000-3) ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-10-28-011731-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26918777
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ендоскопічний морцелятор (33168000-5) ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних...×-
Ендоскопічний морцелятор (33168000-5) ДК 021:2015:33160000-9: Устаткування для операційних блоків
- ID: UA-2025-10-27-003009-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26893531
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ СВЯТОГО МАРТИНА" ЄДРПОУ: 01992831ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківЗавершена -