-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Тендер Prozorro UA-2026-06-05-006002-a
Торги не відбулися
34 590.00
UAH з ПДВ
Номер:
f6ff9a0c4f074fc59f877b536cfc88ec
Внутрішній номер закупівлі:
29450802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-05-006002-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992831
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Новака Андрія, будинок 8-13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Швардак +380958252225 alexander.shvardak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 590.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2026 12:25 - 10.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2026 12:25 - 13.06.2026 08:00
Аукціон:
з 15.06.2026 13:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 590.00 Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків