-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Оголошено тендер
34 590.00
UAH
Номер:
15777ddb4eb546b2bcf40ee2c25c8d52
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-05-007184-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992831
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Новака Андрія, будинок 8-13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992831
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Новака Андрія, будинок 8-13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
34 590.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
05.06.2026 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума34 590.00 UAH