-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вакуумна пологова система (НК 024:2023: 37792 ) (33162000-3) ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків
Тендер Prozorro UA-2025-11-04-005462-a
Завершена
32 630.00
UAH з ПДВ
Номер:
1218430072dc4e418326450d1423a7e1
Внутрішній номер закупівлі:
26988070
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-04-005462-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992831
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м.Мукачево, вул.Новака Андрія, будинок 8-13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Швардак +380958252225 alexander.shvardak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 630.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.11.2025 11:43 - 09.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.11.2025 11:43 - 12.11.2025 08:00
Аукціон:
13.11.2025 12:10 - 13.11.2025 12:33
Період кваліфікації:
13.11.2025 12:33 - 17.11.2025 11:20
Період завантаження договору:
23.11.2025 00:00 - 03.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 630.00 Вакуумна пологова система (НК 024:2023: 37792 ) (33162000-3) ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків