• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Лазерний світовод (НК 024:2023 61474) (33169000-2) ДК 021:2015 – 33160000-9 - Устаткування для операційних блоків

Завершена

24 525.00 UAH з ПДВ
Номер: 20e89693fba7454ea61ef75833615fa3
Внутрішній номер закупівлі: 29747423
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-004340-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Лікарня Святого Мартина"
Контактна особа: Олександр Швардак +380958252225 alexander.shvardak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 24 525.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лазерне хірургічне волокно 600 мкм з радіальним випромінюванням
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 5 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Новака Андрія, будинок 8-13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТМЕДІКА"
Ціна пропозиції 24 525.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.07.2026 12:07
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6a2683efaebd4664acfd6c05d6298c93
Ідентифікатор договору: UA-2026-07-07-004340-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТМЕДІКА"
Номер договору: 2026-240П
Сума договору: 24 525.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 22 920.56 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 29.06.2026 12:03
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 2026-240П.pdf