-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аспіратор-іригатор (НК 024:2023: 36998) (33164000-7) Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-013506-a
Завершена
55 339.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c8e4e79943e471eb60e0998e9992825
Внутрішній номер закупівлі:
27047298
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-013506-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІКАРНЯ СВЯТОГО МАРТИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992831
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, ВУЛИЦЯ НОВАКА АНДРІЯ, будинок 8-13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дорі Еріка Іллівна 380957988689 edori0705@ukr.net https://stmartin.clinic/
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ua-2025-08-22-009839-a
Очікувана вартість:
55 339.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аспіратор-іригатор (НК 024:2023: 36998) (33164000-7) Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, ВУЛИЦЯ НОВАКА АНДРІЯ, будинок 8-13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Нагорна Ю.Ю.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3419308185
-
Адреса:
54056, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Новозаводська 4 кв 56
Ціна пропозиції
55 339.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2025 16:29
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
1add73de8b4b44ad9825cfb13960d62b
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-07-013506-a-c1
Постачальник:
ФОП Нагорна Ю.Ю.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3419308185
-
Адреса:
54056, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Новозаводська 4 кв 56
Номер договору:
08-25-365П
Сума договору:
55 339.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
31.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний