-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тести до аналізатору- ID: UA-2022-01-27-001314-c
- Дата створення : 27.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13804103
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шприци ін’єкційні одноразового використання 5,0- ID: UA-2021-09-02-002571-b
- Дата створення : 02.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11338301
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремінь гумовий 1300ммх25мм грудний вузький для проходження обстеження на системи комп`ютер...×-
Ремінь гумовий 1300ммх25мм грудний вузький для проходження обстеження на системи комп`ютеризованій стрес-тест
- ID: UA-2021-06-08-003639-c
- Дата створення : 08.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10238907
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2021-04-01-002830-c
- Дата створення : 01.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9324498
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали- ID: UA-2021-03-31-000390-c
- Дата створення : 31.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9305850
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Набір для встановлення центрального венозного катетера- ID: UA-2021-02-04-000641-c
- Дата створення : 04.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8433184
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування- ID: UA-2021-01-25-003272-c
- Дата створення : 25.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8247166
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електроди для ЕКГ одноразові дорослі діаметр 5,5. , 30 шт в упаковці. Ремінь гумовий 130...×-
Електроди для ЕКГ одноразові дорослі діаметр 5,5. , 30 шт в упаковці. Ремінь гумовий 1300 мм*25 мм грудний вузький для проходження обстеження на системі комп'ютеризованій стрес-тест.
- ID: UA-2020-12-24-000896-a
- Дата створення : 24.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7980755
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Маска киснева медична з резервуаром + трубка 2,1 м INTERSURDICAL- ID: UA-2020-12-14-005065-b
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7731094
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
УЗД гель ECO SUPERGEL 5000 г 13123- ID: UA-2020-12-14-004182-b
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7728221
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Доросла киснева маска ЕСО з кисневою трубкою довжиною 2,1 м- ID: UA-2020-11-16-001260-c
- Дата створення : 16.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7205451
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Рукавички оглядові- ID: UA-2020-11-10-003704-b
- Дата створення : 10.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7130375
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шовний матеріал- ID: UA-2020-11-06-008475-c
- Дата створення : 06.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7084709
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали- ID: UA-2020-11-05-003703-b
- Дата створення : 05.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7060181
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2020-10-30-000429-b
- Дата створення : 30.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6968999
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги" ЄДРПОУ: 01990660ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -