-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2021-03-31-000390-c
Завершена
66 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 333.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 333.00 UAH
Номер:
eab9e4e3b90d4b5f83b97740fba41df3
Внутрішній номер закупівлі:
9305850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-31-000390-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюта Валерія Сергіївна 380629331400 kymgbsmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
66 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
333.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2021 09:36 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2021 09:36 - 19.04.2021 09:00
Аукціон:
20.04.2021 12:35 - 20.04.2021 13:14
Період кваліфікації:
20.04.2021 13:14 - 23.04.2021 10:08
Період завантаження договору:
23.04.2021 10:08 - 13.05.2021 10:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вата 100 гр нестерильна, зигзаг. Код НК 024:2019 - 58232 Рулон ватний, нестерильний
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Бинт 7м*14см н/ст . Код НК 024:2019 - 48125 - Рулон марлевий, нестерильний.
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Марлевий відріз н/ст 0,9*10 м. Код НК 024:2019 - 34655 Марля, неткана.
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Лейкопластир котушковий на плівковій основі 2,5см*5 см. Код НК 024:2019- 34831 Лейкопластир гіпоалергенний.
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Інфузійний подовжувач 150 см стерильний. Код НК 024:2019 - 12170 Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань.
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЕМОПЛАСТ- ПОЛІССЯ"
Оскарження: 23.04.2021 10:08 - 04.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30198513
-
Контактна особа:
Анна Черномаз +380986639832 polesie2021.1@gmail.com
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЖУЙКА, будинок 3
Оскарження: 23.04.2021 10:08 - 04.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
42 103.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 672.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.04.2021 10:08
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "СТМ-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43808856
-
Контактна особа:
Наталья Ведмедко +380676440425 nvedmedko@badm-b.biz
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Панікахи будинок 2 кімната 405
Початкова пропозиція
39 102.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
38 673.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
11
Скарги
0
ПП "ДУОМЕД УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41419883
-
Контактна особа:
Олександр Дюдя +380665754250,+380503336806,+380991337938 duomed-ukraine@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 93, офіс 104
Початкова пропозиція
54 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
54 020.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАВОЛГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30540001
-
Контактна особа:
Олена Холодова 380676351670 tavolgatender@ukr.net
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ВУЛИЦЯ ВЕСНІНА, будинок 84
Початкова пропозиція
54 345.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
54 345.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0
ФОП СТАРІШКО ОЛЕГ ІВАНОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2588204416
-
Контактна особа:
Олег Іванович Старішко +380976057730 postavki.starishko@gmail.com
-
Адреса:
36021, Україна, Полтавська область, Полтава, Івана Мазепи, 15, кв.10
Початкова пропозиція
62 328.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
62 328.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
Контракти
Номер:
2cfd5e9d29524be4be4f7ee8cd144d49
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-31-000390-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ГЕМОПЛАСТ- ПОЛІССЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30198513
-
Контактна особа:
Анна Черномаз +380986639832 polesie2021.1@gmail.com
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЖУЙКА, будинок 3
Номер договору:
222-М
Сума договору:
38 672.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
36 253.27 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний