-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали
38 672.00
UAH з ПДВ
Номер:
2cfd5e9d29524be4be4f7ee8cd144d49
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-31-000390-c-c1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Контактна особа:
Романюта Валерія Сергіївна 380629331400 kymgbsmp@gmail.com
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ГЕМОПЛАСТ- ПОЛІССЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30198513
-
Контактна особа:
Анна Черномаз +380986639832 polesie2021.1@gmail.com
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЖУЙКА, будинок 3
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
222-М
Дата підписання:
05.05.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
38 672.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 418.73 UAH)
Оплачено:
38 672.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 418.73 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вата 100 гр нестерильна, зигзаг. Код НК 024:2019 - 58232 Рулон ватний, нестерильний
Кількість
1000 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Бинт 7м*14см н/ст . Код НК 024:2019 - 48125 - Рулон марлевий, нестерильний.
Кількість
2000 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Марлевий відріз н/ст 0,9*10 м. Код НК 024:2019 - 34655 Марля, неткана.
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Лейкопластир котушковий на плівковій основі 2,5см*5 см. Код НК 024:2019- 34831 Лейкопластир гіпоалергенний.
Кількість
500 штуки
Період постачання
до 31.05.2021
Інфузійний подовжувач 150 см стерильний. Код НК 024:2019 - 12170 Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань.
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.05.2021