• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Шовний матеріал

Завершена

59 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 298.00 UAH
Номер: 52a72ee57d4f498b80456cba77e6a893
Внутрішній номер закупівлі: 7084709
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-06-008475-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
Контактна особа: Романюта Валерія Сергіївна 380629331400 kymgbsmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 298.00 UAH
Період уточнення: 06.11.2020 13:13 - 21.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2020 13:13 - 01.12.2020 10:00
Аукціон: 02.12.2020 13:20 - 02.12.2020 13:47
Період кваліфікації: 02.12.2020 13:47 - 09.12.2020 09:03
Період завантаження договору: 09.12.2020 09:03 - 29.12.2020 09:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пролен 5,0 13 мм 1/2 синій (2 голки) 75 см 13892 Набір для накладання швів, що мають лікувальні засоби
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті
Пролен 6,0 13 мм 3/8с синій (2 голки) 60 см 13892 Набір для накладання швів, що мають лікувальні засоби
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті
Викрил 3-0 (голка колюча не більше 26 мм) 1/2с 75 см 17471 Хірургічна нитка з поліглактіну
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті
Викрил 4-0 (голка колюча не більше 26 мм) 1/2с 75 см 17471 Хірургічна нитка з поліглактіну
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Cтепаненко Ірина Федорівна"

Оскарження: 09.12.2020 09:03 - 20.12.2020 00:00
Початкова пропозиція 29 450.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 790.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.12.2020 09:03
Документи 23
Скарги 0
ФОП Шкляревський Сергій Васильович
Початкова пропозиція 31 151.12 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
22 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0
ФОП "Клочківська Світлана Анатоліївна"
Початкова пропозиція 33 868.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
33 868.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: 0d87d8a847294ee0af1a1286fffcc759
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-06-008475-c-b1
Постачальник: ФОП "Cтепаненко Ірина Федорівна"
Номер договору: 79301
Сума договору: 22 790.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 23.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
шовній матеріал.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
звіт 79301.pdf
p7s
sign.p7s