• Відкриті торги
  • КЕП

Шовний матеріал

22 790.00 UAH без ПДВ
Номер: 0d87d8a847294ee0af1a1286fffcc759
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-06-008475-c-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
Постачальник: ФОП "Cтепаненко Ірина Федорівна"
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 79301
Дата підписання: 23.12.2020 00:00
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Сума договору: 22 790.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 22 790.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пролен 5,0 13 мм 1/2 синій (2 голки) 75 см 13892 Набір для накладання швів, що мають лікувальні засоби
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті
Пролен 6,0 13 мм 3/8с синій (2 голки) 60 см 13892 Набір для накладання швів, що мають лікувальні засоби
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті
Викрил 3-0 (голка колюча не більше 26 мм) 1/2с 75 см 17471 Хірургічна нитка з поліглактіну
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті
Викрил 4-0 (голка колюча не більше 26 мм) 1/2с 75 см 17471 Хірургічна нитка з поліглактіну
Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Кількість 120 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська, 20а На карті