-
Відкриті торги
-
КЕП
Шовні матеріали
Оголошено тендер
59 500.00
UAH
Номер:
72f430f03619499daafb17f6b6aec077
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-06-003106-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
59 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шовні матеріали
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
06.11.2020 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума59 500.00 UAH