• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Шприци ін’єкційні одноразового використання 5,0

Завершена

10 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 52.50 UAH
Номер: 8df2a38000a14f7a9d2db5f6cf2fb1d0
Внутрішній номер закупівлі: 11338301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-02-002571-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
Контактна особа: Філоненко Ганна Володимирівна 380629331400 kymgbsmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 52.50 UAH
Період уточнення: 02.09.2021 13:10 - 10.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2021 13:10 - 20.09.2021 00:00
Аукціон: 20.09.2021 13:03 - 20.09.2021 13:26
Період кваліфікації: 20.09.2021 13:26 - 21.09.2021 12:01
Період завантаження договору: 21.09.2021 12:01 - 11.10.2021 12:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шприци ін’єкційні одноразового використання 5,0 (трьохкомпонентні з голкою 22G 07*38мм). Код НК: 63095- шприц/голки загального призначення ін'єкційний одноразового застосування
Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, вул. Бахмутська ,20а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СТМ-Фарм"

Оскарження: 21.09.2021 12:01 - 02.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 8 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.09.2021 12:01
Відповіді на вимоги 10
Документи 18
Скарги 0
ПП "ДУОМЕД УКРАЇНА"
Початкова пропозиція 9 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
9 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: d657797f48c143578a715ab986c801eb
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-02-002571-b-a1
Постачальник: ТОВ "СТМ-Фарм"
Номер договору: 1017П
Сума договору: 8 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 04.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір шприци.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
звіт шприци 1017П 22.pdf
p7s
sign.p7s