-
Відкриті торги
-
КЕП
Шприци ін’єкційні одноразового використання 5,0
8 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
d657797f48c143578a715ab986c801eb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-02-002571-b-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Контактна особа:
Філоненко Ганна Володимирівна 380629331400 kymgbsmp@gmail.com
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СТМ-Фарм"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43808856
-
Контактна особа:
Наталья Ведмедко +380676440425 nvedmedko@badm-b.biz
-
Адреса:
49040, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Панікахи будинок 2 кімната 405
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1017П
Дата підписання:
04.10.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
8 100.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
8 100.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шприци ін’єкційні одноразового використання 5,0 (трьохкомпонентні з голкою 22G 07*38мм). Код НК: 63095- шприц/голки загального призначення ін'єкційний одноразового застосування
Кількість
10000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021