-
Відкриті торги
-
КЕП
Шприци ін’єкційні одноразового використання 5,0
Оголошено тендер
10 500.00
UAH
Номер:
4c4784b7f70d40f7bd586ef2e6cfb379
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-02-002526-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шприци ін’єкційні одноразового використання 5,0
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
02.09.2021 13:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума10 500.00 UAH