-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
Тендер Prozorro UA-2021-01-25-003272-c
Завершена
1 727 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 639.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 639.00 UAH
Номер:
4b2ae908cb1c4254a53cedd4f2a1a48b
Внутрішній номер закупівлі:
8247166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-25-003272-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романюта Валерія Сергіївна 380629331400 kymgbsmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 727 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 639.00 UAH
Період уточнення:
25.01.2021 14:14 - 02.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.01.2021 14:14 - 12.02.2021 09:00
Аукціон:
15.02.2021 14:13 - 15.02.2021 14:34
Період кваліфікації:
15.02.2021 14:34 - 19.02.2021 15:49
Період завантаження договору:
19.02.2021 15:49 - 11.03.2021 15:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стент-система коронарна без лікувального покриття (53616-Стент для коронарних
артерій металевий непокритий)
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Провідник коронарний для складних уражень (58115- Периферійний судинний провідник, ручний)
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Балонний катетер для предилатації (47732-Катетер балонний для коронарної ангіопластики, стандартний)
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Катетер направляючий (31664-Катетер для направлення коронарної артерії)
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інтродюсер для радіального доступа (58865 - Набір для введення судинного катетера)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Пристрій для забезпечення гемостазу променевої артерії (58704 - Пристрій для компресії променевої артерії)
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інфляційний пристрій (46633 – Шприц-манометр для балонного катетера, одноразового застосування)
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Голка пункційна (61502-Голка-інтродьюсер для судинного катетера)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Інтегра Медікал
Оскарження: 19.02.2021 15:49 - 02.03.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39860150
-
Контактна особа:
Усенко Андрій Владиславович +380442298915 integramedical.uav@gmail.com
-
Адреса:
08202, Україна, Київська область, місто Ірпінь, Вулиця Соборна, будинок 152
Оскарження: 19.02.2021 15:49 - 02.03.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 702 596.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 702 596.84 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 15:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ТОВ МЕДІДЕЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40687250
-
Контактна особа:
Темнікова Євгенія Іванівна +380442905011 medidea@i.ua
-
Адреса:
01154, Україна, м. Київ, Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 38, офіс 102
Початкова пропозиція
1 727 699.04 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 727 699.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
29599e4e854f4f56bdfe61f3ba33241b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-003272-c-a1
Постачальник:
ТОВ Інтегра Медікал
×
-
Код ЄДРПОУ:
39860150
-
Контактна особа:
Усенко Андрій Владиславович +380442298915 integramedical.uav@gmail.com
-
Адреса:
08202, Україна, Київська область, місто Ірпінь, Вулиця Соборна, будинок 152
Номер договору:
333А
Сума договору:
1 702 596.84 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 591 212.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
09.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний