-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування
1 702 596.84
UAH з ПДВ
Номер:
29599e4e854f4f56bdfe61f3ba33241b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-25-003272-c-a1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Контактна особа:
Романюта Валерія Сергіївна 380629331400 kymgbsmp@gmail.com
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Інтегра Медікал
×
-
Код ЄДРПОУ:
39860150
-
Контактна особа:
Усенко Андрій Владиславович +380442298915 integramedical.uav@gmail.com
-
Адреса:
08202, Україна, Київська область, місто Ірпінь, Вулиця Соборна, будинок 152
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору:
333А
Дата підписання:
09.03.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 702 596.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 384.84 UAH)
Оплачено:
1 702 596.84 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 111 384.84 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стент-система коронарна без лікувального покриття (53616-Стент для коронарних
артерій металевий непокритий)
×
-
Країна виробництва:
NL Королівство Нідерландів
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Провідник коронарний для складних уражень (58115- Периферійний судинний провідник, ручний)
×
-
Країна виробництва:
PL Республіка Польща
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Балонний катетер для предилатації (47732-Катетер балонний для коронарної ангіопластики, стандартний)
×
-
Країна виробництва:
NL Королівство Нідерландів
Кількість
250 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Катетер направляючий (31664-Катетер для направлення коронарної артерії)
×
-
Країна виробництва:
NL Королівство Нідерландів
Кількість
70 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інтродюсер для радіального доступа (58865 - Набір для введення судинного катетера)
×
-
Країна виробництва:
JP Японія
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Пристрій для забезпечення гемостазу променевої артерії (58704 - Пристрій для компресії променевої артерії)
×
-
Країна виробництва:
JP Японія
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Інфляційний пристрій (46633 – Шприц-манометр для балонного катетера, одноразового застосування)
×
-
Країна виробництва:
JP Японія
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Голка пункційна (61502-Голка-інтродьюсер для судинного катетера)
×
-
Країна виробництва:
PL Республіка Польща
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 31.12.2021