-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового засто-сування
Оголошено тендер
1 727 700.00
UAH
Номер:
e618b31489e942be9e55ae45cf2c56d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-01-25-003847-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради "Маріупольська міська лікарня швидкої медичної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990660
-
Адреса:
87506, Україна, Донецька область, Маріуполь, Бахмутська 20-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 727 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового засто-сування
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
25.01.2021 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума1 727 700.00 UAH