-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за...×-
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
- ID: UA-2026-08-19-010603-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30134185
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за...×-
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
- ID: UA-2026-06-30-012899-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29696030
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поворотна платформа з LED-світлом JingYing-02 для предметної фото- та відео-зйомки або екв...×-
Поворотна платформа з LED-світлом JingYing-02 для предметної фото- та відео-зйомки або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
- ID: UA-2026-06-30-010617-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693789
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання ....×-
Інтерактивна панель за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
- ID: UA-2026-06-30-009922-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693084
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Окуляри віртуальної реальності за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне о...×-
Окуляри віртуальної реальності за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
- ID: UA-2026-06-30-009197-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29692379
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Wi-Fi аудіо система- ID: UA-2026-06-22-000078-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29601848
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інтерактивна панель- ID: UA-2026-04-20-009905-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28967039
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізор та супутні вироби- ID: UA-2025-12-18-009825-a
- Дата створення : 18.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27639097
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Телевізори (3 шт.) та обладнання до них- ID: UA-2021-07-23-002299-c
- Дата створення : 23.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10836741
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -