• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поворотна платформа з LED-світлом JingYing-02 для предметної фото- та відео-зйомки або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».

Завершена

26 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 48cc9e337fa1426cb26d7c000a7ba2a9
Внутрішній номер закупівлі: 29693789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-010617-a   
Замовник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Контактна особа: Усар Ірина Іванівна 380968623784 sales@vspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 26 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:27 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 15:27 - 08.07.2026 09:00
Аукціон: 09.07.2026 11:11 - 09.07.2026 11:41
Період кваліфікації: 09.07.2026 11:41 - 13.07.2026 11:11
Період завантаження договору: 19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴26 000.00 Поворотна платформа з LED-світлом JingYing-02 для предметної фото- та відео-зйомки або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».