-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-010603-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
97463695fe3749a1bae7dee714f74ab2
Внутрішній номер закупівлі:
30134185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-010603-a
Замовник:
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125094
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усар Ірина Іванівна 380968623784 sales@vspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:51 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:51 - 27.08.2026 08:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент