-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Wi-Fi аудіо система
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-000078-a
Завершена
76 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7a31a5d9f83b49789181c36dbadeca4d
Внутрішній номер закупівлі:
29601848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-000078-a
Замовник:
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125094
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усар Ірина Іванівна 380968623784 sales@vspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
76 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 08:12 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 08:12 - 30.06.2026 09:00
Аукціон:
з 01.07.2026 12:17
Період кваліфікації:
30.06.2026 09:00 - 03.07.2026 15:04
Період завантаження договору:
09.07.2026 00:00 - 19.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴76 000.00 Wi-Fi аудіо система