-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Wi-Fi аудіо система
Оголошено тендер
76 000.00
UAH
Номер:
aefbb86d1ddb4cc1bfb8f0d560af9d90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-22-000081-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125094
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125094
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
76 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Wi-Fi аудіо система
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.06.2026 08:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування відповідно до Міжнародного грантового проєкту «Впровадження провідних європейських компетентностей у стандарт підготовки вчителів для забезпечення стійкості України» № 101179602 ERASMUS-EDU-2024-CBHE-STRAND-3 (Грантова Угода №101179602 – LECTURE)
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума76 000.00 UAH