-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-012899-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8fab7135e84c402f80a04e8ed5224df1
Внутрішній номер закупівлі:
29696030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-012899-a
Замовник:
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125094
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Острозького 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Усар Ірина Іванівна 380968623784 sales@vspu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:34 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:34 - 08.07.2026 09:00
Аукціон:
з 09.07.2026 13:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 000.00 Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».