• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».

Оголошено тендер

300 000.00 UAH
Номер: fbb096309e104e098c126a1a22a2496a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-015534-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Замовник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цифро-аналоговий інклюзивний інтерактивний комплекс BRIOlight (ЦАІІК-4) або еквівалент за ДК 021:2015: 32320000-2 — Телевізійне й аудіовізуальне обладнання . Закупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 30.06.2026 16:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється за рахунок додаткового фінансування МОН за результатами державної атестації за напрямами «Гуманітарно-мистецький», «Суспільний», що потрапили до групи «Б»
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума300 000.00 UAH