-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер- ID: UA-2020-12-07-000696-b
- Дата створення : 07.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7565119
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2020-12-01-002688-b
- Дата створення : 01.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7463866
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блок живлення для ПК- ID: UA-2020-10-27-004723-c
- Дата створення : 27.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6922016
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання для початкових класів- ID: UA-2020-08-19-009513-a
- Дата створення : 19.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5990531
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання для початкових класів- ID: UA-2020-06-02-001656-a
- Дата створення : 02.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5150841
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний принтер Epson- ID: UA-2019-07-04-001186-a
- Дата створення : 04.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3543464
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Портативний компютер вчителя (ноутбук)- ID: UA-2019-06-07-000840-c
- Дата створення : 07.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3460202
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2019-05-28-000747-a
- Дата створення : 28.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3413654
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерна техніка- ID: UA-2018-12-13-000852-b
- Дата створення : 13.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2724419
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект мультимедійного обладнання- ID: UA-2018-12-13-002214-c
- Дата створення : 13.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2722800
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Принтер EPSON L 222- ID: UA-2018-11-13-000078-c
- Дата створення : 13.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2569416
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інтерактивна дошка з "розумним лотком"- ID: UA-2018-07-05-002153-a
- Дата створення : 05.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2274046
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
"Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів хімії, фізики...×-
"Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів хімії, фізики, географії, математики, біології)"
- ID: UA-2018-07-03-000287-b
- Дата створення : 03.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2260589
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Компютерне обладнання для інклюзивно ресурсного центру- ID: UA-2018-08-02-001283-a
- Дата створення : 02.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2238243
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, скануван...×-
Придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування
- ID: UA-2018-06-26-001343-b
- Дата створення : 26.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2237994
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області ЄДРПОУ: 38072710ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -