-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Інтерактивна дошка з "розумним лотком"
Тендер Prozorro UA-2018-07-05-002153-a
Завершена
372 587.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 3 000.00 UAH
Номер:
e67d926cfeba4e81b978752bddce21e5
Внутрішній номер закупівлі:
2274046
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-05-002153-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38072710
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вулиця Шевченка, 10, корпус, Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрійчук Олена Олексіївна +380385241179 izyaslav-vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
372 587.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2018 19:37 - 12.07.2018 14:30
Період прийому пропозицій:
05.07.2018 19:37 - 22.07.2018 14:30
Аукціон:
23.07.2018 14:06 - 23.07.2018 14:46
Період кваліфікації:
23.07.2018 14:46 - 30.07.2018 14:39
Період завантаження договору:
26.07.2018 15:13 - 15.08.2018 15:13
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інтерактивна дошка з "розумним лотком"
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 30.09.2018
Місце постачання
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяславський район, Заклади освіти Ізяславського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Нестереня Андрій Євгенович
Оскарження: 23.07.2018 14:46 - 05.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2730909875
-
Контактна особа:
Нестереня Андрій Євгенович +380504698202 fop-nesterenya@ukr.net
-
Адреса:
04060, Україна, м. Київ, Київ, вул.Орловська, 4-6/2, 113
Оскарження: 23.07.2018 14:46 - 05.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
254 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.07.2018 15:07
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "КРЕО СІНЕРЖІ"
Оскарження: 25.07.2018 15:07 - 05.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602230
-
Контактна особа:
Лапа Ірина Ієрофіївна +380683826358 kreosynerzhy@gmail.com
-
Адреса:
41600, Україна, Сумська область, Конотоп, Успенсько-Троїцька 37а
Оскарження: 25.07.2018 15:07 - 05.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
336 510.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
286 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.07.2018 15:17
Документи
43
Скарги
0
ФОП ОЛІЙНИК ВІРА ОЛЕКСАНДРІВНА
Оскарження: 25.07.2018 15:17 - 05.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2053117862
-
Контактна особа:
Владимир Владимирович +38 (063) 135-4989 manzhula@yandex.ru
-
Адреса:
10001, Україна, Житомирська область, Житомир, пров. Вокзальний, 14 кв. 42
Оскарження: 25.07.2018 15:17 - 05.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
328 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.07.2018 15:26
Документи
15
Скарги
0
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР»
Оскарження: 25.07.2018 15:26 - 06.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31091208
-
Контактна особа:
ТОВ «ІТ-ІНТЕГРАТОР» tender14@it-integrator.ua http://www.itintegrator.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, вул. Костянтинівська, 73, м. Київ, 04080, Україна
Оскарження: 25.07.2018 15:26 - 06.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
364 454.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 454.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.07.2018 15:13
Документи
3
Скарги
0
ТОВ Бі-Про
Оскарження: 26.07.2018 15:13 - 10.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua http://b-pro.com.ua/
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Оскарження: 26.07.2018 15:13 - 10.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
366 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
366 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.07.2018 14:39
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
adc319035e62437398b53eec540cebeb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-05-002153-a-b1
Постачальник:
ТОВ Бі-Про
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua http://b-pro.com.ua/
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Номер договору:
282
Сума договору:
366 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
14.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний