-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Портативний компютер вчителя (ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2019-06-07-000840-c
Завершена
347 182.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 3 000.00 UAH
Номер:
8deca66b8c7e43088194fc3eb41c1e13
Внутрішній номер закупівлі:
3460202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-07-000840-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38072710
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вулиця Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрійчук Олена Олексіївна +380385241179 izyaslav-vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
347 182.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2019 13:35 - 15.06.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2019 13:35 - 25.06.2019 18:00
Аукціон:
26.06.2019 15:05 - 26.06.2019 15:26
Період кваліфікації:
26.06.2019 15:26 - 02.07.2019 15:35
Період завантаження договору:
26.06.2019 15:26 - 16.07.2019 15:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом: оплати Замовником після пред'явлення Учасником накладної на оплату товару (далі - накладна). Оплата проводиться в залежності від реального фінансування при наявності відповідного бюджетного призначення (бюджетних асигнувань). У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Моментом здійснення поставки товарів Учасника є їх отримання Замовником з відповідною відміткою в супроводжувальній первинній обліково-видатковій документації. Джерелом фінансування є кошти субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) та залишку коштів спеціального фонду районного бюджету (бюджету розвитку), що утворився станом на 01.01.2019р. співфінансування 90/10
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативний компютер вчителя (ноутбук)
Кількість
27 штуки
Період постачання
до 30.08.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
Оскарження: 26.06.2019 15:26 - 13.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443648073,+380362460954,+380362460955,+380673621157,+380362460246 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Оскарження: 26.06.2019 15:26 - 13.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
339 876.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 876.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.07.2019 15:35
Документи
19
Скарги
0
ФОП Пилат Олег Богданович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3103719051
-
Контактна особа:
Пилат Олег Богданович +380979495853 pylatoleg2018@gmail.com
-
Адреса:
33018, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вулиця Миколи Карнаухова буд.23А, кв.8
Початкова пропозиція
342 630.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
342 630.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
Контракти
Номер:
5c20f6c71cb0451e87442b78f59439c1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-07-000840-c-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443648073,+380362460954,+380362460955,+380673621157,+380362460246 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Номер договору:
252
Сума договору:
339 876.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
16.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний