-
Відкриті торги
-
КЕП
Портативний компютер вчителя (ноутбук)
339 876.00
UAH з ПДВ
Номер:
5c20f6c71cb0451e87442b78f59439c1
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-07-000840-c-b1
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38072710
-
Контактна особа:
Андрійчук Олена Олексіївна +380385241179 izyaslav-vo@ukr.net
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вулиця Подільська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443648073,+380362460954,+380362460955,+380673621157,+380362460246 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
252
Дата підписання:
16.07.2019 00:00
Період дії договору:
16.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
339 876.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 339 876.00 UAH)
Оплачено:
339 876.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 339 876.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Портативний компютер вчителя (ноутбук)
Кількість
27 штуки
Період постачання
до 30.08.2019