-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
"Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів хімії, фізики, географії, математики, біології)"
Тендер Prozorro UA-2018-07-03-000287-b
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.9% або 6 000.00 UAH
Номер:
041e1835054d4f6db539107670a1aa02
Внутрішній номер закупівлі:
2260589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-03-000287-b
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38072710
-
Адреса:
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяслав, вулиця Шевченка, 10, корпус, Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрійчук Олена Олексіївна +380385241179 izyaslav-vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
03.07.2018 13:48 - 09.07.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2018 13:48 - 19.07.2018 11:00
Аукціон:
20.07.2018 13:53 - 20.07.2018 14:14
Період кваліфікації:
20.07.2018 14:14 - 23.07.2018 15:18
Період завантаження договору:
20.07.2018 14:14 - 09.08.2018 14:14
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів хімії, фізики, географії, математики, біології)"
Кількість
9 комплект
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяславський район, Заклади освіти Ізяславського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бі-Про
Оскарження: 20.07.2018 14:14 - 03.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua http://b-pro.com.ua/
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Оскарження: 20.07.2018 14:14 - 03.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
695 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
695 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2018 15:18
Документи
41
Скарги
0
ФОП Сахарук Вероніка Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3513308742
-
Контактна особа:
Сахарук Вероніка Володимирівна +380506463485 sakharuk2018@gmail.com
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, Київ, Бульвар Ярослава Гашека 18
Початкова пропозиція
699 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
699 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
400f68ec0070488eb5d6b37db0d54f8f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-03-000287-b-a1
Постачальник:
ТОВ Бі-Про
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua http://b-pro.com.ua/
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Номер договору:
278
Сума договору:
695 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
09.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний