-
Відкриті торги
-
КЕП
"Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів хімії, фізики, географії, математики, біології)"
695 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
400f68ec0070488eb5d6b37db0d54f8f
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-03-000287-b-a1
Постачальник:
ТОВ Бі-Про
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274333
-
Контактна особа:
Пелех Владислав Юрійович +380948228307 info@b-pro.com.ua http://b-pro.com.ua/
-
Адреса:
04074, Україна, Київська область, Київ, вул. Новозабарська 2/6
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
278
Дата підписання:
09.08.2018 00:00
Період дії договору:
09.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
695 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 695 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Комп’ютерне обладнання» (обладнання для оснащення навчальних кабінетів хімії, фізики, географії, математики, біології)"
Кількість
9 комплект
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
30300, Україна, Хмельницька область, Ізяславський район, Заклади освіти Ізяславського району
На карті