• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування

Завершена

560 150.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 5 000.00 UAH
Номер: d044850e5a5248b9aa808bdd82c3d3e9
Внутрішній номер закупівлі: 2237994
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-06-26-001343-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації Хмельницької області
Контактна особа: Андрійчук Олена Олексіївна +380385241179 izyaslav-vo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 560 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Період уточнення: 26.06.2018 18:49 - 03.07.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2018 18:49 - 13.07.2018 10:00
Аукціон: 16.07.2018 14:30 - 16.07.2018 14:51
Період кваліфікації: 16.07.2018 14:51 - 18.07.2018 19:33
Період завантаження договору: 16.07.2018 14:51 - 05.08.2018 14:51

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 25 комплект
Період постачання до 31.08.2018
Місце постачання 30300, Україна, Хмельницька область, м. Ізяслав, вул. Шевченка, 10, корпус Б На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Бі-Про

Оскарження: 16.07.2018 14:51 - 29.07.2018 00:00
Початкова пропозиція 550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.07.2018 19:33
Документи 38
Скарги 0
ФОП Грищенко Віталіна Віталіївна
Початкова пропозиція 560 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
560 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 0f6be0a170f147b4a9aa8be7590d02f3
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-26-001343-b-c1
Постачальник: ТОВ Бі-Про
Номер договору: 266
Сума договору: 550 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 02.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
p7s
sign.p7s