• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування

550 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 0f6be0a170f147b4a9aa8be7590d02f3
Ідентифікатор договору: UA-2018-06-26-001343-b-c1
Постачальник: ТОВ Бі-Про
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 266
Дата підписання: 02.08.2018 00:00
Період дії договору: 02.08.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 550 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 550 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання персонального компютера/ноутбука та техніки для друкування, копіювання, сканування
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 25 комплект
Період постачання до 31.08.2018
Місце постачання 30300, Україна, Хмельницька область, м. Ізяслав, вул. Шевченка, 10, корпус Б На карті