-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-09-03-015202-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288534
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютер персональний Extreme PC Ultra 9 285K/Z890M/64gb/1Tb/5080/1000W- ID: UA-2026-08-27-003168-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30209214
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-06-30-007177-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29690350
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Пропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 30 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети Samsung Galaxy Tab Active 5 (SM-X306BZGAEUC) для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-06-30-004247-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687422
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп’ютер персональний Office PC (AMD Ryzen 7 8700F/Asus PRIME A620AMK/GeForce RTX 5060 8G...×-
Комп’ютер персональний Office PC (AMD Ryzen 7 8700F/Asus PRIME A620AMK/GeForce RTX 5060 8GB/32GB DDR5 6000 MHz/SSD 1TB M.2 2280/ATX 600W)
- ID: UA-2026-06-11-010028-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29511685
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-06-11-006655-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29508304
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-06-11-004850-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29506496
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мікрокомп'ютер Raspberry Pi Zero 2 W- ID: UA-2026-06-03-003526-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29419094
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети Samsung Galaxy Tab Active 5 (SM-X306BZGAEUC) для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-06-02-012942-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29414240
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-05-14-013573-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29230120
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-05-14-011631-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29228185
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-05-08-005313-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29162913
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшети для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-04-22-010110-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28993506
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Торги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшети для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-04-22-008845-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28992247
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети Samsung Galaxy Tab Active 5 (SM-X306BZGAEUC) для потреб Сил оборони України- ID: UA-2026-04-16-013079-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28941907
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -