-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-006655-a
Завершена
1 449 325.00
UAH з ПДВ
Номер:
71b049616b574c84b4c16880948746b1
Внутрішній номер закупівлі:
29508304
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-006655-a
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Каріна Керімова +380684506823 uproboronazakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 449 325.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 13:10 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 13:10 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
19.06.2026 12:01 - 19.06.2026 12:36
Період кваліфікації:
19.06.2026 12:36 - 29.06.2026 09:10
Період завантаження договору:
05.07.2026 00:00 - 15.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 449 325.00 Ноутбуки для потреб Сил оборони України