• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбуки для потреб Сил оборони України

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 10:00)

2 666 583.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
17
дн
10
год
12
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bf4d3bc36ada44108676248c32de32ce
Внутрішній номер закупівлі: 30288534
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-015202-a   
Замовник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Контактна особа: Каріна Керімова +380684506823 uproboronazakup@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 666 583.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 21:50 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 21:50 - 21.09.2026 10:00
Період оскарження: 03.09.2026 21:50 - 18.09.2026 00:00
Аукціон: з 22.09.2026 12:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 666 583.33 Ноутбуки для потреб Сил оборони України