-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України
Оголошено тендер
3 199 900.00
UAH
Номер:
a2988c2d0bad4639ad2827c0b5d78821
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018805-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
3 199 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбуки для потреб Сил оборони України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 21:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенівський
Сума3 199 900.00 UAH