-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки для потреб Сил оборони України
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-007177-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 30 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 30 днів назад
2 200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6ae622cd24014ddd8542dd0ecb1366d6
Внутрішній номер закупівлі:
29690350
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-007177-a
Замовник:
Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021701
-
Адреса:
69107, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 164
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Павло Харченко +380684506823 uproboronazakup2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 13:39 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 13:39 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 11:10 - 08.07.2026 11:51
Період кваліфікації:
08.07.2026 11:51 - 04.08.2026 15:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 200 000.00 Ноутбуки для потреб Сил оборони України