• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбуки для потреб Сил оборони України

Оголошено тендер

2 200 000.00 UAH
Номер: cff40ca43d0b4974b4ab6502606f6621
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-008511-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Замовник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 2 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки для потреб Сил оборони України
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 30.06.2026 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяВознесенівський
Сума2 200 000.00 UAH