• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Планшети для потреб Сил оборони України

Торги не відбулися

1 017 116.67 UAH з ПДВ
Номер: 51d4efad31fd4960b4462dace78d02c2
Внутрішній номер закупівлі: 28993506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-22-010110-a   
Замовник: Управління оборонної роботи Запорізької обласної державної адміністрації
Контактна особа: Павло Харченко +380684506823 uproboronazakup2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 017 116.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.04.2026 14:31 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.04.2026 14:31 - 30.04.2026 00:00
Аукціон: з 30.04.2026 15:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 017 116.67 Планшети для потреб Сил оборони України