-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Симуляційний пристрій «ПІРО-5 М» у кількості 1200 штук- ID: UA-2026-07-23-011850-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29897852
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світлошумова граната Флеш-30 у кількості 620 шт.- ID: UA-2026-07-22-011273-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885181
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Світлошумова граната Флеш-30 у кількості 620 шт.- ID: UA-2026-07-10-008373-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29787223
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Симуляційний пристрій "ПІРО-5 М" у кількості 1200 штук- ID: UA-2026-07-09-003617-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29770423
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Ф...×-
Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Флеш-30 у кількості 620 шт.
- ID: UA-2026-06-18-000876-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29574011
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Ф...×-
Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Флеш-30 у кількості 200 шт.
- ID: UA-2026-03-04-013242-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28502094
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Симуляційні пристрої- ID: UA-2025-12-16-017831-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27594458
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Граната страйкбольна Флеш-30- ID: UA-2025-12-16-017398-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27594034
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страйкбольна граната Pyrosoft РГД Pyro-5 наповнювач крейда у кількості 2790 шт., Світлошум...×-
Страйкбольна граната Pyrosoft РГД Pyro-5 наповнювач крейда у кількості 2790 шт., Світлошумова страйкбольна граната Флеш-30 у кількості 300 шт.
- ID: UA-2025-06-04-012527-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25509940
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Імітаційні засоби- ID: UA-2025-03-06-005146-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24631584
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Імітаційні засоби- ID: UA-2025-02-10-006565-a
- Дата створення : 10.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24369736
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Імітаційні засоби- ID: UA-2024-11-29-015453-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23463055
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Імітаційні засоби- ID: UA-2024-11-06-013108-a
- Дата створення : 06.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23154559
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
імітаційні засоби- ID: UA-2024-07-24-009767-a
- Дата створення : 24.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22147863
ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниЗавершена -