• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Флеш-30 у кількості 620 шт.

Торги не відбулися

181 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 0887d9ffe43e404fb4adf5794105188e
Внутрішній номер закупівлі: 29574011
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-000876-a   
Замовник: Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Контактна особа: Кушвид Микола Петрович +380445213289 deinega_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 181 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 09:25 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 09:25 - 26.06.2026 09:26
Аукціон: з 29.06.2026 12:21

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴181 600.00 Страйкбольна граната ПІРО-5 наповнювач крейда у кількості 1200 шт., світлошумова граната Флеш-30 у кількості 620 шт.