-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Світлошумова граната Флеш-30 у кількості 620 шт.
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-008373-a
Торги не відбулися
49 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
d3f39881647248b991f5ea61ab7e3695
Внутрішній номер закупівлі:
29787223
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-008373-a
Замовник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушвид Микола Петрович +380445213289 deinega_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24610000-3 Готові вибухові речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 15:09 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 15:09 - 20.07.2026 15:04
Аукціон:
з 21.07.2026 14:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 600.00 Світлошумова граната Флеш-30