-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Симуляційний пристрій "ПІРО-5 М" у кількості 1200 штук
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-003617-a
Торги не відбулися
105 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
44dfca45a44b43b39dfcdf7b3792d96d
Внутрішній номер закупівлі:
29770423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-003617-a
Замовник:
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
22994521
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Володимирська, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кушвид Микола Петрович +380445213289 deinega_natalia@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24610000-3 Готові вибухові речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
105 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 11:36 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 11:36 - 17.07.2026 11:34
Аукціон:
з 20.07.2026 12:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴105 400.00 Симуляційний пристрій "ПІРО-5 М" у кількості 1200 штук